MediaTech SPRINT 2024
Har du en forretningsutfordring eller vil du bidra med innovative løsninger på et problem? Meld deg på MediaTech SPRINT. Deltakerne får billetter til MediaTech Hub Conference.

MediaTech SPRINT arrangeres for 6. gang 23.-24. september 2024 i Potsdam-Babelsberg, Tyskland. Dette er en innovasjonsrettet praktisk workshop hvor fire selskaper fra den europeiske audiovisuelle bransjen får hjelp til å utvikle løsninger på sine forretningsutfordringer i en en-dags «sprint».
Hvorfor delta på MediaTech SPRINT
MediaTech SPRINT er en unik mulighet for både problem-eiere og problem-fikserne å treffes i en skreddersydd kontekst. Her vil begge parter dra nytte av hverandres unike perspektiver. Dere vil jobbe med resultatorienterte innovative metoder under ledelse av inspirerende kursledere for å komme fram til skisser for løsninger på konkrete problemer.
Alle deltakerne får i tillegg en gratis billett til MTH Conference som pågår 25.-26. september i Potsdam.
Grunner til å delta som problem-eier
- Få nye perspektiver på din forretningsutfordring
- Jobb frem praktiske løsninger i fellesselskap med en rekke kloke hoder
- Lær om løsninger som benyttes innen andre fagfelt
- Få et bredere tverrfaglig nettverk
Meld på ditt problem her.
Søknadsfrist for å melde på din forretningsutfordring: 27. juni.
Grunner til å delta som problem-fikser
- Samarbeid og løs utfordringer i en resultatorientert setting
- Bidra med din ekspertise og unike perspektiv for å løse faktiske utfordringer
- Møt likesinnede kreatører og tenkere med annen bakgrunn
- Få et reisestipend fra den lokale MEDIA-desken
Meld deg på her.
Søknadsfrist for å melde deg på som problem-fikser: 15. august.
MediaTech SPRINT arrangeres av Kreativt Europas MEDIA-desker i Tyskland, Tsjekkia, Danmark, Estland, Frankrike, Italia, Norge, Spania og Sverige. Business and financing consultant Juliane Schulze leder workshopen. MediaTech Hub Conference er vertskap.
Spørsmål kan rettes til: sprint@ced-bb.eu